Prihláste sa, užijete si viac zábavy :-)
Registrácia

Casanova

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 hlasov, Priemer: 0,00 z 5)
Zaregistrujte a prihláste sa, aby ste mohli hodnotiť túto hru.
Loading ... Loading ...
Slávni zvodcovia to nikdy nemali ľahké :-) V tejto hre sa môžete zahrať na Casanovu a dokázať, že ste v bozkávaní majster! Úlohou Casanovu je pobozkať v bare dostatok krásnych dám na to, aby postúpil do ďalšieho levelu. Ale pozor - času je málo a do baru nechodia len samé krásne slečny. Občas sa nájde aj nejaký chlap a občas aj nejaká škaredá tučná upratovačka. Za tie sa body nepripočítavajú,ale práve naopak - odpočítavajú. Dobre teda "mierte" svoje bozky, aby dopadli len na krásne dámy.

Ovládanie hry

Túto bozkávačku ovládate podobne, ako klasické strieľačky. V bare musíte zacieliť na dámu, ktorú chcete pobozkať a stlačiť ľavé tlačidlo myši. V zásobe máte určitý počet bozkov (vidíte ich na dolnej lište), keď sa vyčerpajú, musíte si bozky "dobiť" medzerníkom.

Štatistika

Táto hra bola spustená už 15 936 krát

Kategória

Páči sa Ti táto hra?

Skopíruj nasledujúci text a vlož si ju na svoju webstránku:

One Comment

  TrackBacks / PingBacks

  1. hovorí:

   [...] hrá bozk nejakú úlohu. Môžu to byť hry, urobené na spôsob strieľačiek, ako napríklad Casanova, či hry, v ktorých bozk riadite rovnako, ako klasický vrtulník, letiaci tunelom, ako napríklad [...]

  Komentuj

  Reklama

  Najhodnotenejšie hry

  Najhranejšie hry

  Pre všetky parádnice, ktoré milujú pekné veci odporúčame tieto - šperky, ktoré Vás rozžiaria :-)