Prihláste sa, užijete si viac zábavy :-)
Registrácia

Letiaci bozk

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 hlasov, Priemer: 0,00 z 5)
Zaregistrujte a prihláste sa, aby ste mohli hodnotiť túto hru.
Loading ... Loading ...
Vašou úlohou v tejto bozkávačke bude zobrať osud dvoch zaľúbencov do vlastných rúk a pričiniť sa o to, aby bozk jedného z nich "doletel" až k tomu druhému. Iba tak ich láska nevyhasne, ale naopak - bude kvitnúť ako sa patrí :-)

Ovládanie hry

Na začiatku hry si môžete vybrať, či chcete hrať za muža, alebo za ženu. Následne Vaša postavička vypustí bozk a Vašou úlohou je ovládať ho tak, aby nespadol na zem, nedotkol sa stropu a zároveň sa vyhol všetkým prekážkam, ktoré mu stoja v ceste. Bozk ovládate myšou - keď klikáte ľavým tlačidlom, bozk letí hore, keď klikať prestanete - začne padať. Do ktorého levelu sa Vám podarí dostať?

Štatistika

Táto hra bola spustená už 19 849 krát

Kategória

Páči sa Ti táto hra?

Skopíruj nasledujúci text a vlož si ju na svoju webstránku:

3 Comments

  1. janka hovorí:

    blbost

  2. kajusqa hovorí:

    blbost jak hrom

TrackBacks / PingBacks

  1. hovorí:

    [...] Bozkávačky je pomerne široké pomenovanie hier, v ktorých hrá bozk nejakú úlohu. Môžu to byť hry, urobené na spôsob strieľačiek, ako napríklad Casanova, či hry, v ktorých bozk riadite rovnako, ako klasický vrtulník, letiaci tunelom, ako napríklad Letiaci bozk. [...]

Komentuj

Reklama

Najhodnotenejšie hry

Najhranejšie hry

Pre všetky parádnice, ktoré milujú pekné veci odporúčame tieto - šperky, ktoré Vás rozžiaria :-)