Prihláste sa, užijete si viac zábavy :-)
Registrácia

Pirátov bozk

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 hlasov, Priemer: 0,00 z 5)
Zaregistrujte a prihláste sa, aby ste mohli hodnotiť túto hru.
Loading ... Loading ...
Pirátov bozk je bozkávačka, v ktorej musíte pomôcť pirátovi a jeho frajerke dostať sa zo zakliatej lode. Kliatbu dokáže prelomiť jedine láska - a úplne naplnený láskometer, ktorý vidíte v pravej hornej časti herného poľa. Láskometer sa napĺňa vždy vtedy, keď sa pirát pobozká s frajerkou. Ich pokus o útek sa však snaží prekaziť zlo v podobe kostry, búrky a mesiaca. Ak sa pobozká pirát s frajerkou vtedy, keď sa jeden z nepriateľov zjaví - okamžite sa premenia na kostlivcov :-( Podarí sa Vám nešťastných zaľúbencov zachrániť?

Ovládanie hry

Pirát s frajerkou sa bozkávajú, keď stlačíte a držíte ľavé tlačidlo na myši. Keď ho pustíte - prestanú sa bozkávať. Strategická rada - snažte sa bozkávať čo najdlhšie a s bozkávaním prestaňte až tesne predtým, ako sa zjaví nepriateľ. Inak totiž hrozí, že nestihnete naplniť láskometer v stanovenom časovom limite.

Štatistika

Táto hra bola spustená už 20 519 krát

Kategória

Páči sa Ti táto hra?

Skopíruj nasledujúci text a vlož si ju na svoju webstránku:

Komentuj

Reklama

Najhodnotenejšie hry

Najhranejšie hry

Pre všetky parádnice, ktoré milujú pekné veci odporúčame tieto - šperky, ktoré Vás rozžiaria :-)