Prihláste sa, užijete si viac zábavy :-)
Registrácia

Pusa do dialky

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 hlasov, Priemer: 0,00 z 5)
Zaregistrujte a prihláste sa, aby ste mohli hodnotiť túto hru.
Loading ... Loading ...
Pusa do diaľky je veľmi jednoduchá, no zábavná bozkávačka, v ktorej súťažíte s chlapcom, alebo dievčaťom v tom, ako ďaleko "dostrelíte" so svojím bozkom. Vtip je v tom, že keď bozk opustí Vaše pery a dopadne na príslušníka opačného pohlavia, odrazí sa a letí ďalej - až kým nespadne na zem, či kým nezasiahne osobu rovnakého pohlavia, ako Váš súťažiaci :-) Ako ďaleko doletí Váš bozk?

Ovládanie hry

Na začiatku si vyberte chlapca (male), alebo dievča (female). Potom si predstavte, že jeho hlava je vlastne natiahnutý luk - prvým klikom myši určíte sklon, pod ktorým pusa vyletí a druhým určíte silu, ktorú jej udelíte. Potom už záleží iba na šťastí :-)

Štatistika

Táto hra bola spustená už 30 638 krát

Kategória

Páči sa Ti táto hra?

Skopíruj nasledujúci text a vlož si ju na svoju webstránku:

4 Comments

  1. vlady hovorí:

    Je to zvlaštne

  2. hovorí:

    trochu sisi

TrackBacks / PingBacks

  1. hovorí:

    [...] Z prvej várky Bozkávačiek som sa ja osobne najviac pobavil pri hre Pobozka ma (ak neviete prečo, skúste sa dostať do 3, či 4 levelu a utekať pred bozkami starej domovníčky, pochopíte ) a krátkej, ale zábavnej hre Pusa do diaľky. [...]

Komentuj

Reklama

Najhodnotenejšie hry

Najhranejšie hry

Pre všetky parádnice, ktoré milujú pekné veci odporúčame tieto - šperky, ktoré Vás rozžiaria :-)